Kontakty i włączniki dotykowe - informacje

Szklane włączniki i konakty dotykowe

 

Włączniki i kontakty dotykowe – co to jest? Internetowy przewodnik – aranżacje i opinie.


welaik.pl Włączniki dotykowe

 

Witamy Was w naszym przewodniku po kontaktach i włącznikach dotykowych. Poniżej znajdziecie informacje na temat nowoczesnych aranżacji oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania:

     • co to są kontakty dotykowe?

     • jak podłączyć kontakty dotykowe?

     • jakie włączniki i kontakty dotykowe najlepiej kupić?

     • gdzie najlepiej prezentują się włączniki dotykowe? – aranżacje i inspiracje architektoniczne.

 

Klient montuje w swoim mieszkaniu gniazdka, osprzęt elektryczny oraz kontakty w sposób standardowy. Nie są wymagane specjalne instalacje oraz żadne jej modyfikacje. 

Oferowane przez nas produkty posiadają eleganckie wykończenia oraz wykonane są z wysokiej jakości szkła. Dzięki ponadczasowej kolorystyce i układzie można je montować w bardzo zróżnicowanych wnętrzach: tj. biurach, domach i apartamentach. Posiadają one budowę modułową, co sprawia, że można je rozbudowywać w przyszłości. Jedno dobrze dobrane rozwiązanie można dowolnie konfigurować, dzięki czemu nie ma konieczności następnego remontu wnętrza.

Gdzie najczęściej wykorzystywane są modułowe systemy osprzętu szklanego WELAIK by Live On Wave?

Najczęściej oferowane przez nas podzespoły używane są do montażu i wyposażenia:

 • w domach, mieszkaniach oraz biurach

 • sterowania poszczególnymi strefami mieszkania

 • sterowanie roletami zewnętrznymi i kurtynami w mieszkaniach i domach.

Zobacz, jak wyglądają w praktyce montowane i sprzedawane przez nas produkty na poszczególnych stronach naszego serwisu. Przykładowe działanie naszych podzespołów zostało pokazane na naszej prezentacji video.

 

Jak podłączyć włączniki i kontakty dotykowe? Zobaczcie na poniższym filmie.

 

Najczęściej wybieranymi wersjami i zestawami włączników są białe oraz czarne.

Czarne kontakty dotykowe są często wybierane do modnych apartamentów i nowoczesnych biur. Szklana tafla pięknie odbija światło i doskonale prezentuje się na białych lub jasnych ścianach (szczególnie z dodatkowym podświetleniem taśm LED). Kontakt składa się z wewnętrznego gniazdka oraz szklanej tafli, za którą jest sktyty moduł dotykowy. Poniżej przedstawiamy przykładowe proukty z serii:

 

                             włączniki dotykowe czarne

 

Drugim najczęściej wybieranym produktem jest biały włącznik dotykowy. Wykonany ze szkła, biały kontakt to elegancki dodatek do nowoczesnych, stylowych salonów i sypialni. Dzięki szklanej tafli bardzo dobrze odbija światło i pięknie prezentuje się w słonecznych pomieszczeniach.

 

                            włączniki dotykowe welaik.pl białe

 

Dzięki modułowej budowie może być łączony w jednym rzędzie z gniazdkiem elektrycznym oraz gniazdkami TV. Najpopularniejsze rozwiązania to włączniki pojedyncze oraz podwójne. Istnieje również możliwość umieszczenia kontaktów w pionie (np. do sterowania oświetleniem w pomieszczeniu z jednego miejsca). 

 

Szklane włączniki – aranżacje, inspiracje, portfolio.

Przedpokój z taśmami LED, podłoga kafle, włączniki dotykowe WELAIK, zabudowa z płyt g-k. W tym wnętrzu opracowano możliwość sterowania światłem, za pomocą dotyku, jak i sterowania za pomocą smartfona. Dzięki modułom WIFI - kontakty dotykowe zyskały dodatkową funkcjonalność.

                     nowoczesny przedpokój

 

Komfortowa sypialnia, ściany gładź + farba lateksowo-akrylowa, podłogi -> barwione i lakierowane drewno - świetnie reflektujące światło - niezależnie od źródła, szklane włączniki dotykowe, drzwi wykonane z litego drewna (lakierowane).

 

Łazienka: mozaika płytek 2x2cm, specjalna kolekcja kafli, wanna ceramiczna z podświetleniem LED oraz hydromasażem, włączniki dotykowe WELAIK i kontakty szklane WELAIK.

                  nowoczesna łazienka

 

Łazienka wykonana według autorskiego projektu architektonicznego: podłoga -> lite drewno egzotyczne (Merbau), białe płytki ścienne, mozaika kafli + szklana złota mozaika świetnie reflektująca światło. Dodatkowo łazienka posiada obniżony sufit z taśmą led oraz punktowe oświetlenie. Autorski projekt pracowni we Wrocławiu (Laura Kozak):

                

 

Oryginalne wnętrze - proszę zauważyć połączenie nowoczesności zabudowy i starych drzwi charakterystycznych dla obiektów przemysłowych. Drzwi na specjalnych prowadnicach liniowych.

 

włączniki do loftów

 

 

Z naszej kolekcji WELAIK najczęściej wybierane są włączniki i kontakty do stylowych, luksusowych wnętrz, które aranżujecie wspólnie z architektami. Zastosowano w niej kontakty w modnej aranżacji do ciemnych kafli hiszpańskich, złotej mozaiki szklanej oraz stylowej półki. Całość tworzy klimatyczne, zadbane i stylowe wnętrze w jeden deseń.

 

                   

 

Kawalerka na wynajem - „Signature Apartment” - wnętrze, przy którego opracowaniu również braliśmy udział. Projekt opracowany na podstawie wnętrz, jakie można zobaczyć w stolicy światowego designu – Mediolanie. Apartament na wynajem opracowany tak, aby wykorzystać maksymalnie powierzchnię użytkową mieszkania oraz by odbijał jak najlepiej każdy rodzaj światła. Zamontowane włączniki dotykowe idealnie odbijają światło dzienne zwłaszcza popołudniami (mieszkanie usytuowane jest od zachodu). W mieszkaniu zastosowano:

 • pionowy włącznik potrójny (sterowanie głównym światłem, zabudowy na ścianie oraz lamp nad wyspą kuchenną),

 • podwójny włącznik szklany do łazienki (uruchamia podświetlenie listwy z półek oraz głównego światła),

 • podwójne gniazdko z czarną obudową,

 • szklane gniazdko (czarne) z wejściem TV.

 

Całość w bardzo przyjemnej tonacji dla oka. Całe wnętrze świetnie widać na poniższym filmie:

 

               

 

Najnowsza aranżacja projektu pod wynajem. W tym mieszkaniu również zastosowano szklane kontakty elektryczne. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się w salonie oraz w białym przedpokoju. W mieszkaniu zastosowano całą gamę z oferty naszej firmy Welaik z ekosystemu LIVE ON WAVE.

          szklane włączniki do apartamentów

 

Zapraszamy Was do zapoznania się naszymi produktami na poszczególnych podstronach naszego sklepu internetowego oraz nadsyłania swoich prac i aranżacji.

 

Włączniki i kontakty dotykowe Welaik We Like it – opinie klientów


W opinii klientów szklane włączniki światła oraz gniazdka elektryczne stanową oryginalny i unikalny dodatek do wnętrz, który przyciąga wzrok gości i świetnie komponuje się z nowoczesnymi, funkcjonalnymi wnętrzami. Młodym osobom podoba się możliwość sterowania z komórki lub pilota – jest to bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, zwłaszcza dla właścicieli nieruchomości. Wielbiciele smart home i sterowania strefowym oświetleniem ceną wygodę i elastyczność tego rozwiązania. Szklane włączniki światła stanową również miły prezent, który często zamawiacie Państwo dla swoich bliskich. Jakie konfiguracje wybierane są najczęściej do domów i mieszkań?

Zapraszamy Was do drugiej części naszego artykułu: Włączniki światła i kontakty dotykowe cz2.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl