Najczęściej kupowane

Szklane włączniki, wyłaczniki i gniazdka elektryczne.

 

 

 

Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane produkty z naszego sklepu internetowego.

Bezapelacyjnie największym zainteresowaniem cieszą się pojedyncze włączniki dotykowe

z możliwością sterowania wi-fi. Obydwa warianty kolorystyczne świetnie prezentują się w nowoczesnych designerskich mieszkaniach.

 

 

 

Drugą kategorią, produktów która szczególnie Was interesuje, są gniazdka elektryczne – najczęściej wybierane do domów oraz apartamentów. Szczegółowe produkty znajdziecie poniżej:

 

https://welaik.pl/gniazda-elektryczne

 

Pośród miłośników smart home i designerskich domów dużym zainteresowaniem cieszą się włączniki żaluzjowe oraz włączniki centralnie wyłączające światło w całym domu.

 

Włączniki światła – salon i sypialnia.

Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane konfiguracje włączników światła do domów i mieszkań. Prezentowane przez nas włączniki światła oraz szklane gniazdka elektryczne występują w różnych wariantach kolorystycznych. Można nimi sterować z poziomu telefonu komórkowego oraz łączyć z systemami smart home.

 

Szklane włączniki i kontakty – gdzie zamontować?

Poniżej przedstawiamy przykładowe wnętrza oraz projekty gdzie można montować włączniki.

Zestawów i możliwości jest naprawdę dużo (o czym przekonali nas Państwo, wysyłając zdjęcia z realizacji) – poniżej przedstawiamy przykładowe projekty wraz z rozmieszczeniem włączników i kontaktów.

Domy – przykładowe aranżacje.

  1. Sterownik żaluzjowy wi-fi – Sterujesz żaluzjami z poziomu sklepu.
  2. Włącznik potrójny pionowy lub poczwórny boczny (koncentruje włączniki w jednym miejscu, co jest bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu).
  3. Szklane gniazdka elektryczne – białe – analogicznie – pod ręką kilka gniazd.
  4. Gniazdko połączone ze szklanymi włącznikami dotykowymi.
  5. Podwójny włącznik dotykowy do sypialni (możliwa również wersja wi-fi sterowana telefonem).  

 

Mieszkania – przykładowe aranżacje.

  1. Szklane włączniki sterowane wi-fi
  2. Podwójny szklany włącznik światła do kuchni.
  3. Włącznik światła do przedpokoju – poczwórny.
  4. Włącznik 2x razem z gniazdkiem – świetny do boku łóżek i do sypialni.
  5. Podwójne gniazdko + włącznik (możliwa również konfiguracja z gniazdkiem antenowym). oraz oświetlenie przy lustrze. Bardzo dobrze komponuje się ze szklanymi kontaktami i gniazdkami elektrycznymi. Zastosowane rozwiązania z czarnymi włącznikami zostały pokazane na zdjęciu poniżej:  

 

Źródło: Inwestycje-Wroclaw.pl

 

Zapraszamy Państwa do konfiguracji własnych zestawów w naszym kreatorze online. Sami dobierzecie interesujące Was rozwiązania oraz wersję kolorystyczną. Nasi konsultanci bardzo chętnie odpowiedzą na Wasze pytania: +48 530-000-053

Włączniki i kontakty dotykowe – opinie klientów


W opinii klientów szklane włączniki światła oraz gniazdka elektryczne stanową oryginalny i unikalny dodatek do wnętrz, który przyciąga wzrok gości i świetnie komponuje się z nowoczesnymi, funkcjonalnymi wnętrzami. Młodym osobom podoba się możliwość sterowania z komórki lub pilota – jest to bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, zwłaszcza dla właścicieli nieruchomości. Wielbiciele smart home i sterowania strefowym oświetleniem, cenią wygodę i elastyczność tego rozwiązania. Szklane włączniki światła stanową również miły prezent, który często zamawiacie Państwo dla swoich bliskich. Jakie konfiguracje wybierane są najczęściej do domów i mieszkań?

Zapraszamy Was do drugiej części naszego artykułu: Włączniki światła i kontakty dotykowe cz2.

 

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl